محمدرضا حق‌پرست | کوچ

چه کسی می‌تواند برای چالش‌ها و مشکلاتی که در زندگی یا کسب‌وکار با آن مواجه می‌شویم، راه‌حل پیدا کند؟ کوچینگ اعتقاد دارد که ما متخصص زندگی و کسب‌وکار خودمان هستیم و معمولاً بهتر از هر کس دیگر قادریم راه‌حل آنها را پیداکنیم. فقط این وسط یک مشکل وجود دارد و آن این است که خطاهای شناختی یا باورهای ما پرده‌ای بر روی آگاهی ما کشیده و کوچ به‌عنوان یک همراه موفقیت به ما کمک می‌کند که این پرده را کنار بزنیم تا آگاهی ما آشکار شود.

برای اینکه کمی بیشتر با کوچینگ آشنا بشوید می‌توانید به صفحه «کوچینگ چیست؟» مراجعه کنید وهمچنین مطالب مرتبط با این موضوع را در وبلاگ مطالعه کنید.  

خدمات

صاحبان کسب و کار و رهبران سازمانی معمولاً نقشی بی‌بدیل در موفقیت و شکست یک کسب و کار دارند. آن‌ها به‌صورت روزمره با چالش‌های گوناگونی در زمینه‌های مختلف مدیریتی مواجه هستند و باید مسائل مختلفی را که با آن مواجه می شوند حل کنند و  تصمیمات زیادی بگیرند.

عموماً حجم این تصمیم‌گیریها موجب خستگی ذهنی می‌شود و آنها را با مشکل در حل مسئله و تصمیم‌گیری مواجه می‌سازد. کوچینگ می‌تواند به یاری این رهبران آمده و موجب شفافیت ذهنی و افزایش آگاهی آنها شود.  

چرا مشتریان باید از شما خرید کنند و محصول یا خدمات مورد نظر خود را از رقبای شما تهیه نکنند؟ این سؤالی است که هر کسب وکاری باید پاسخی شایسته به آن بدهد.

نوشتن ارزش پیشنهادی معمولاً بخشی از تدوین بوم کسب و کار محسوب می شود و ما در پاسخ به این سؤال معمولاً نگاهی به دیگر خانه ‌های بوم کسب‌وکار هم خواهیم انداخت.

بیانیه ارزش پیشنهادی مرا اینجا مطالعه کنید.

آخرین مطالب وبلاگ

پیمایش به بالا